JANKOWSKI EDMUND
OGRÓD WIEJSKI (warzywny, owocowy i ozdobny)
z uwzględnieniem
HODOWLI ROŚLIN W SZKLARNIACH
Wyd.4.Warszawa 1928r., Nakładem Księgarni Rolniczej, str. 470, [2], ilustr. w tekście, format 15,5x23cm
TWARDA OPRAWA PŁÓCIENNA, ZŁOCONE NAPISY NA LICU
Stan BDB/ ŁADNY EGZEMPLARZ