4

CASTERA- VIE THE CATHERINE II t.1-2 wyd. 1797

(CASTERA Jean Henri)

VIE THE CATHERINE II

impératrice de Russie. Avec six portraits gravés en taille-douce.

t.1-2 (komplet w 2 wol.)

Paris 1797 (An V de la Republique). Chez F. Buisson. 16d,str.IV,427,467, 6 portretów-miedzioryt; format 12x20cm

1 wydanie.

Wczesna biografia cesarzowej Katarzyny Wielkiej (1729-1796), jej życie prywatne, także krótka historia Rosji. Na portretach rytowanych przez Tardieu: Katarzyna II, Piotr III, Grzegorz Orłow, Stanisław August Poniatowski, Paul Petrowitz, książe Potiomkin. Autor (1749-1839), franc. poeta, tłumacz

TWARDA OPRAWA PEŁNA SKÓRA MARMORYZOWANA Z EPOKI, ZŁOCONE ZDOBIENIA I TYTULATURA NA GRZBIETACH, SZYLDZIKI, OBCIĘCIA KART BARWIONE

Stan DB+/ w t.1 ubytek 1 cm skóry na grzbiecie, w t.2 małe pęknięcie i na dwu ostatnich kartach drobne zaplamienie

III Aukcja książek i starodruków
06 października 2018 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
255 EUR
Wyświetleń: 30 | Ulubione: 0

Antykwariat Sobieski

Antykwariat Sobieski
ANTYKWARIAT SOBIESKI
Pułaskiego 31 / 3
62-800 Kalisz
+48609772993